Welke wedstrijden staan er voor de deur ? Zijn er stages, seminaries of speciale trainingen in de volgende weken ? Of is er ergens een coole party ?
koop zo'n regenboog spandex broek gelijk shynia aoki
|
ik doe mee -91 en gosei ook en normaal younes ook !
|
zoals gezegd, ik waarschijnlijk niet wegens te druk weekend. hasselt doe ik wel mee.
|
Totaal Inzendingen:
685
Exit ... the "x" makes it sound cool!
|
Exit wedstrijdvechters:
* Maurice Goffart: -65 gevorderden * Wim Deputter: -76 gevorderden * Steven Royakkers: -76 gevorderden * Christophe Deferme: -83 gevorderden * Bruno Charvet: -91 gevorderden * Tim Bachot: -65 gevorderden * Alabaev Vakhid: -65 gevorderden
* José Lobes: -70 beginners * Younes Baghor: -91 beginners
|
Totaal Inzendingen:
685
Exit ... the "x" makes it sound cool!
|
Nicolas schreef:den tamerlan ook, nee?
Hij wist het nog niet, ging het donderdag aan Maurice laten weten!
|
Totaal Inzendingen:
685
Exit ... the "x" makes it sound cool!
|
Exit wedstrijdvechters:
* Maurice Goffart: -65 gevorderden * Wim Deputter: -76 gevorderden * Steven Royakkers: -76 gevorderden * Christophe Deferme: -83 gevorderden * Bruno Charvet: -91 gevorderden * Tim Bachot: -65 gevorderden * Suzanne Joossen: -65 gevorderden * Alabaev Vakhid: -65 gevorderden
* José Lobes: -70 beginners * Younes Baghor: -91 beginners * Tamerlan Khoetyev: -65 beginners * Kurt Bonne: -76 beginners
Niet vergeten: - Genoeg drank en ook wat makkelijk verteerbaar, energierijk eten meenemen - Nagels van handen en voeten kort knippen (wordt gecontroleerd bij de weging) - Sweater (om warm te blijven tussen partijen) meebrengen
|
meer gevorderden dan beginners, da's ook de eerste keer
|
May the force be with you... zal aan jullie denken...
|
Totaal Inzendingen:
685
Exit ... the "x" makes it sound cool!
|
Grappling ranking 2007 (Plaats / Naam / Punten)
-65 kilo klasse Beginners 1 Alabaev Vakhid 10 2 Khoetyev Tamerlaiv 7 3 Thijs Heutinck 5 4 Flavio Burger 5
-65 kilo klasse Gevorderden 1 Nicolai Dimitrov 10 2 Maurice Goffart 7 3 Lam Ho 5
-76 kilo klasse Gevorderden 1 Wim Deputter 10 2 Ken van Gilbergen 7 3 Arbi Muradov 5 4 Steven Rooyakkers 5 5 Michel van der Jagt 3 6 Horacio Nemsef 3
-83 kilo klasse Gevorderden 1 Christophe Deferme 10 2 Marco Querreveld 7 3 Oktay Karatas 5 4 Pieter Moore 3 5 Bart Creemers 1
-100 kilo klasse Beginners 1 Dominik Sotiyovic 10 2 Daniel Suess 7 3 Niels Bouman 5 4 Ronald Gouverneur 5 5 AC Antonia 3 6 Nicolas Malfeyt 1
Dames -65 kilo klasse gevorderd 1 Marloes Coenen 10 2 Majanka Lathouwers 7 3 Yasmin Sewgobind 5
|